Výměna a reklamace

Výměna

Pokud Vám zboží nesedí podle Vašich predstav a chcete jej vyměnit, můžete tak učinit do 14 dnů od převzetí zboží. Z hygienických důvodů je výměna spodního prádla, body a plavek možná pouze v případě, že zboží je evidentně nepoužité se všemi ochrannými prvky včetně etiket. Zavolejte nám na telefonní číslo +420 733 197 739 nebo nás kontaktujte emailem na info@rottlingerie.cz

Po domluvě s námi zašlete balíček na adresu Rott Lingerie, s.r.o., Na Perštýně 349/15, Staré Město, 110 00 Praha 1 spolu s vyplněným formulářem na výměnu zboží (přiložen níže). Vrácené zboží musí být nepoužité, v původním stavu, se všemi etiketami a originálními obaly. Po odeslání balíčku nám, prosím, poskytněte informace o odeslané zásilce.

Pokud máme Vámi požadovanou velikost na skladě, Váš požadavek na výměnu obvykle vyřídíme do 7 pracovních dnů po přijetí balíčku s vráceným zbožím. Pokud Vámi požadovaná velikost na skladě není, můžeme se domluvit na objednání s delší dodací lhůtou, pokud nebudete souhlasit, je možné od kupní smlouvy odstoupit (do 14 dnů od zakoupení zboží) a my Vám po přijetí zboží vrátíme peníze zpět na účet, a to nejpozději do 14 dnů od přijetí vráceného zboží. O průběhu výměny Vás budeme informovat prostřednictvím emailu.

Prosím, vemte na vědomí, že zboží upravené podle přání kupujícího (tj. ušité na míru) nelze vyměnit. 

Reklamace

Je nám líto, pokud s Vaším zbožím není něco v pořádku. Vše se dá jistě napravit. Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 733 197 739 nebo nám napište email na adresu info@rottlingerie.cz. Reklamované zboží spolu s kopií daňového dokladu a reklamačním protokolem (přiložen níže), prosím, zašlete na adresu Rott Lingerie, s.r.o., Na Perštýně 349/15, Staré Město, 110 00 Praha 1.
Zboží, prosím, neposílejte na dobírku, v takovém případě zboží nepřebíráme.
Reklamaci vyřídíme do 30 dnů. V případě, že zboží bylo použité, zašlete nám ho, prosím, čisté a vyprané, jinak nemusí být vyreklamováno.

Více informací naleznete v obchodních podmínkách.

 

Formulář na výměnu zboží

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Reklamační protokol

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu