Výměna a reklamace

Výměna

Pokud Vám zboží nesedí podle Vašich predstav a chcete jej vyměnit, můžete tak učinit do 14 dnů od převzetí zboží. Z hygienických důvodů je výměna spodního prádla, body a plavek možná pouze v případě, že zboží je evidentně nepoužité se všemi ochrannými prvky včetně etiket. Zavolejte nám na telefonní číslo +420 733 197 739 nebo nás kontaktujte emailem na info@rottlingerie.cz

Po domluvě s námi zašlete balíček na adresu Rott Lingerie, s.r.o., Na Perštýně 349/15, Staré Město, 110 00 Praha 1 spolu s vyplněným formulářem na výměnu zboží (přiložen níže). Vrácené zboží musí být nepoužité, v původním stavu, se všemi etiketami a originálními obaly. Po odeslání balíčku nám, prosím, poskytněte informace o odeslané zásilce.

Pokud máme Vámi požadovanou velikost na skladě, Váš požadavek na výměnu obvykle vyřídíme do 7 pracovních dnů po přijetí balíčku s vráceným zbožím. Pokud Vámi požadovaná velikost na skladě není, můžeme se domluvit na objednání s delší dodací lhůtou, pokud nebudete souhlasit, je možné od kupní smlouvy odstoupit (do 14 dnů od zakoupení zboží) a my Vám po přijetí zboží vrátíme peníze zpět na účet, a to nejpozději do 14 dnů od přijetí vráceného zboží. O průběhu výměny Vás budeme informovat prostřednictvím emailu.

Prosím, vemte na vědomí, že zboží upravené podle přání kupujícího (tj. ušité na míru) nelze vyměnit. 

Reklamace

Je nám líto, pokud s Vaším zbožím není něco v pořádku. Vše se dá jistě napravit. Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 733 197 739 nebo nám napište email na adresu info@rottlingerie.cz. Reklamované zboží spolu s kopií daňového dokladu a reklamačním protokolem (přiložen níže), prosím, zašlete na adresu Rott Lingerie, s.r.o., Na Perštýně 349/15, Staré Město, 110 00 Praha 1.
Zboží, prosím, neposílejte na dobírku, v takovém případě zboží nepřebíráme.
Reklamaci vyřídíme do 30 dnů. V případě, že zboží bylo použité, zašlete nám ho, prosím, čisté a vyprané, jinak nemusí být vyreklamováno.

Více informací naleznete v obchodních podmínkách.

 

Formulář na výměnu zboží

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Reklamační protokol

 

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení