Záleží na tom, v čem spíte

Cítit se dobře ve vlastním těle a sám se sebou je jeden z nejdůležitějších aspektů, ke kterému by každý měl dojít. Před několika lety jsem četla knihu s názvem Madame Chic od autorky Jennifer L. Scott. Americká autorka v trilogii popisuje svůj studijní pobyt v Pařiži, kde žila s klasickou pařížskou rodinou, která jí byla v mnohém inspirací. Jak z názvu vyplývá, největší inspirací pro Jennifer byla maminka rodiny, podle které vznikl název knihy.

Mimo jiné Jennifer v knize hovoří o tom, jak je důležité „look presentable always“. Dokonce se zaměřuje i na to, jak je důležité, v čem spíme. A má pravdu. Můžete si říci, ale co, stejně bydlím sama a nikdo mě v pyžamu neuvidí. Ale důležité je, že se vidíte vy sama. To, jak člověk vidí sám sebe, ja nakonec to nejdůležitější. Navíc vám nikdo nezaručí, že na vás večer například nezazvoní soused, které mu zrovna prasklo potrubí a hrozí, že vás vytopí :).

Dopřejte si jen to nejlepší, život je krátký a každý by se měl obdařit tím nejlepší, co si může dovolit.

Dle našeho názoru stačí mít dvě až tři noční košilky na léto a dvě až tři pyžama na zimu. Dbejte však na kvalitu a pohodlí.

Než vyrazíte nakupovat, ať už do obchodu nebo online, předem si rozmyslete, co opravdu potřebujete a v čem se budete cítit šťastná a svá.

My rozhodně doporučujeme protřídit si šatník s nočním prádlem a vyházet kousky, které byste si nevzala například na dovolenou nebo pokud třeba máte v plánu přespat u kamarádky či u příbuzných. A rozhodně si to nejlepší nešetřete na významnou událost! Život je krátký a zasloužíte si to nejlepší teď a tady! Oblékejte se pro sebe, věřím, že pak budete spát jako v bavlnce. Mějte se ráda!

overal na sapni kylie rara avisNocni kosilka Keran Rara AvisRara Avis svatebni pradlo Banti

Zpět do obchodu